Portal_background_image
مطالب ویژه

جمع آوري زباله هاي غيرقابل تجديد اطراف شهرك و ميدان ورودي روستاي راوه با همكاري دانش آموزان مدرسه راهنمايي بمناسبت روز زمين پاك ← نشست مشترك زندي فر مدير كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان مركزي و بخشدار مركزي دليجان با يوسفي سرپرست فرمانداري شهرستان دليجان ← يادواره شهداي روستاهاي مهدي آباد و سينقان با حضور سرپرست فرمانداري دليجان،نماينده محترم مجلس،بخشدار مركزي،مسئولين و مردم شريف روستا برگزار شد ← 🖌🖌🖌 اطلاعيه 🖌🖌🖌 با عنايت به ابلاغ دستورالعمل اجرائي آيين نامه قانون حمايت از توسعه وايجاد اشتغال پايدار مناطق روستايي و عشايري طبق مفاد، دستورالعمل مذكور به اطلاع مي رساند كليه متقاضيان دريافت تسهيلات اشتغالزاي در مناطق روستايي و عشايري، نواحي صنعتي روستايي و شهرهاي زير ده هزار نفر جمعيت مي بايست قبل از ثبت نام در سامانه "كارا" جهت مشاوره ، كارشناسي و بررسي اوليه طرح و تطبيق آن با رسته هاي در اولويت توسعه اشتغال استان و اخذ كد رهگيري به دستگاه هاي بخشي و اجرايي ذيربط در استان و شهرستانهاي تابعه مراجعه نمايند . ← جلسه توانمند سازي زنان روستايي به رياست مهندس كردي فرماندار و با حضور اعضاي ستاد در محل فرمانداري برگزار شد ← حضور فرماندار و بخشدار مركزي دليجان در روستاي بيجگان جهت بررسي مشكلات موقوفات و زمين غسالخانه روستا با حضور شوراي روستا و رئيس اداره اوقاف

برگزاري جلسه نقد كتاب در بخشداري مركزي دليجان

جلسه نقد کتاب در بخشداری مرکزی دلیجان با حضور فرماندارمحترم،بخشدار محترم مرکزی و کارکنان زن ادارات برگزرار گردید. فرماندار محترم دهه مبارک فجر را تبریک گفته و سخنانی در رابطه با این ایام خسته ایراد نمودند . در این جلسه به نقد کتابی در رابطه با کنترل استرس و اضطراب و اضطراب و راه های کنترل آن در افراد پرداخته شد.

جلسه نقد کتاب با آیاتی چند از کلام ا... مجید آغاز گردید. در این جلسه که با حضور فرماندار محترم، بخشدار محترم مرکزی و کارکنان زن ادارات برگزار گردید ابتدا فرماندار محترم ضمن تبریک سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و خیر مقدم به حضار در خصوص  این پیروزی ارزشمند مطالبی ایراد نمودند.در ادامه خانم نجفی به نقد این کتاب  پرداختند و موارد مهمی در رابطه با اضطراب ، استرس و نحوه کنترل آن ارائه نمودند.


دسته بندی

بخشداری مرکزی دلیجان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها